P.N.T.H. Transport

Přeprava a logistika nákladních automobilů po celé Evropě,

na Balkán, Ukrajinu i na území Ruské federace. To jsou hlavní služby společnosti P.N.T.H. Transport s.r.o. Profesionální, kvalitní, rychlé a bezproblémové jednání jsou přednostmi a standardy naší firmy.
Vysoká flexibilita v realizaci veškerých zakázek, realizace převozů maximálně do 24 hodin v regionu střední Evropy, v ostatních zemích do 48 hodin, zkušený tým mladých, profesionálních a proškolených řidičů , kteří jsou vybíráni z těch nejlepších v ČR, vlastní skladovací a logistické prostory s kapacitou 3500 m2. Svěřte se odborníkům a získejte spolehlivého partnera. Těšíme se na spolupráci.

Naše služby

Přeprava nových nákladních vozidel z výrobních závodů po celé Evropě

Zkušený tým řidičů naší společnosti přepraví bez jakýhkoli rizik vámi zakoupené vozy do všech zemí Evropy a Ruské federace.

Přeprava ojetých nákladních vozidel po celé Evropě

Postaráme se o bezproblémovou přepravu Vašich nákladních vozidel po celé Evropě a Ruské federaci. Vše profesionálně a bez rizik. Zajistíme přepravní značky a pojištění přepravy. Pojištění se nevztahuje na incidenty způsobené špatným stavem přepravovaného vozu. Za stav vozu zodpovídá objednatel přepravy.

Přeprava nákladních vozidel se speciálními nástavbami

Profesionálně přepravíme vaše nadrozměrné vozy a nástavby. Zajistíme nejefektivnější trasu pro převoz po celé Evropě a Ruské federaci.

Převozy návěsů

Přepravíme vaše přívěsy všech typů a velikostí. Rychle, bezpečně a profesionálně. Přeprava platí pro všechny státy Evropy a Ruské federace.

Zajištění veškerých převozních značek ve vlastní režii v ČR i v zahraničí

Vlastníme vlastní převozní značky pro území ČR i států Evropy pro všechny typy nákladních vozidel a návěsů.

Parkovací prostory

Máme k dispozici vlastní zabezpečené prostory k parkování vozů o velikosti 3500 m2. Logistické parkoviště se nachází u města Olomouc blízko dopravního uzlu rychlostních silnic E442 35, E462 35, 46 a 55. Naš prostory nabízejí bezproblémový příjezd pro všechny typy LKW.

Prodej kontejnerových návěsů

Společnost PNTH Transport zastupuje na slovenském trhu holandského výrobce kontejnerových a cisternových návěsů D-Tec. Profitujte z výhod odolné konstrukce a vysoce kvalitního zpracování šasi se špičkovou sériovou výbavou. Kontajnerové šasi všech našich řad charakterizuje lehká, ale robustní konstrukce (až o 1 000 kg lehčí než srovnatelné návěsy konkurence), maximální zatížení a dlouhá životnost.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat